Boys divisionGirls divisionJunior Tournament

2012 Exempt Player List

Posted at May 15, 2012 | By : | Categories : Boys division,Girls division,Junior Tournament | Comments Off on 2012 Exempt Player List

Blade Junior Classic
Top 30
Taylor, Trey (Gaffney) 2013
Kauffman, Bradley (Greer) 2013
Pearson, Chandler (Easley) 2013
Young, Carson (Pendleton) 2013
Hardee, Jonathan (Greer) 2014
Howell, Bryce (Blythewood) 2013
Carpenter, Ryan (Aiken) 2013
Crowe, Trace (Easley) 2015
Lehman, J.D. (Beaufort) 2013
Bundy, Will (Bennettsville) 2013
Reid, Steven (Simpsonville)
Garrett, Adam (Easley)
Phillips, Trevor (Inman)
Huskey, Keenan (Greenville) 2014
Proveaux, Caleb (Leesville) 2016
Mclain, Zach (Gilbert) 2016
Novak, Andrew (Mt. Pleasant) 2013
Daniel, Trey (Boiling Springs) 2013

Top 12
Chin, Nicole (Irmo) 2014
Murphy, Kelli (Elgin) 2014
Hirai, Reona (Summerville) 2014
Funk, Katy (Spartanburg) 2013
Hough, Anne Taylor (Spartanburg) 2015
Howard, Eden (Lamar) 2014
Twitty, Jaqueline (Chapin) 2015
Cox, Madison (Easley) 2013

top 5
Goodman, Savanah (Easley) 2016
Srinivasan, Natalie (Spartanburg) 2016
Burkhardt, Carly (Greenville) 2016
Sonoda, Sarina (Florence)
Huskey, Victoria (Greenville) 2016

top 5
Corbin, Harrison (Inman)
Phillips, Trent (Inman)
Salzer, Christian (Sumter) 2016
Hinkle, Brady (Lancaster)
Hair, Cole (Inman)
Reynolds, Harry (Greenville) 2018

SC Match Play
Proveaux, Caleb (Leesville)
Reynolds, Steven
Young, Carson (Pendleton)
Zoller, Austin
Talbert, McKenzie
Goodman, Savanah (Easley)

Carolinas Junior
Reynolds, Steven
Young, Carson (Pendleton)
Huskey, Keenan (Greenville)
Crowe, Trace (Easley)
Hardee, Jonathan (Greer)

Beth Daniel
Novak, Andrew (Mt. Pleasant) 2013
Grab, Jeremy (Daniel Island) 2013
Langdale, Austin (Townville) 2013
Dietrich, Ben (Bluffton)
Phillips, Trevor (Inman) 2016
Crowe, Trace (Easley) 2015
Hardee, Jonathan (Greer) 2014
Lehman, J.D. (Beaufort) 2013
Young, Carson (Pendleton) 2013
Long, Wesley (Bluffton) 2013
Hoang, Jessica (N. Augusta) 2013
Stephenson, Lauren (Lexington) 2015
Murphy, Kelli (Elgin) 2014

Fall Challenge
Hardee, Jonathan (Greer) 2014
Spencer-White, Charlie (Bluffton) 2015
Young, Carson (Pendleton) 2013
Novak, Andrew (Mt. Pleasant) 2013
Hubbard, Richard (Mt. Pleasant) 2013
Langdale, Austin (Townville) 2013
White, Taylor (Duncan) 2013
Phillips, Trevor (Inman) 2016

13-14
Blackwood, Will (Moore)
Weary, Alec (Bluffton)
Proveaux, Caleb (Leesville) 2016
Nimmer, Bryson (Bluffton) 2015
Hicks, Will (Camden) 2015
Cauthen, Dwight (Columbia) 2016

girls
Talbert, McKenzie (North Augusta) 2013
Murphy, Kelli (Elgin) 2014
Dambaugh, Katelyn (Goose Creek) 2013
Stephenson, Lauren (Lexington) 2015
Hirai, Reona (Summerville) 2014

Players
Zoller, Austin (N. Charleston) 2014
Hubbard, Richard (Mt. Pleasant) 2013
Young, Carson (Pendleton) 2013
Hardee, Jonathan (Greer) 2014
Langdale, Austin (Townville) 2013
Novak, Andrew (Mt. Pleasant) 2013
Jansen, Ben (Blythewood)
Huskey, Keenan (Greenville) 2014
Crowe, Trace (Easley) 2015
Keur, RJ (N. Charleston) 2014
Garrett, Adam (Easley) 2014

Girls
Stephenson, Lauren (Lexington) 2015
Murphy, Kelli (Elgin) 2014
Howard, Eden (Lamar) 2014
Badmaev, Kelsey (Blythewood) 2013

Boys 13-14 Phillips, Trevor (Inman)
Hood, Justin (St. Matthews)
Strickland, Will (Greer)
Cauthen, Dwight (Columbia)
Hicks, Will (Camden)

Pee Wee Phillips, Trent (Easley)
Reynolds, Harry (Greenville) 2018
Davis, Hudson (Greenville)
Flowers, Dixon (Sumter)
Bridgeman, Jacob (Inman) 2018
Hair, Cole (Inman)
Hinkle, Brady (Lancaster) 2018
Azallion, Daniel (Hilton Head)
Taylor, Seth (Gaffney)
Hite, Dillon (Lexington)
Cox, Emily (Lancaster) 2017
Castle, Jensen (West Columbia) 2019
Park, Clara (Daniel Island)
Thorne, Kathryn (Bluffton) 2018
Kennedy, Sarah (Greenwood)
Gore, Abby (Lexington) 2018
Hubbard, Jamie (Hardeeville)
Carles, Phoebe (Clinton)
Avent, Sarah (Lexington)

About admin

Comments are closed.